۲۰ عمل live case و live inbox در کنگره قلب بیمارستان رضوی برگزار می‌شود

 ۲۰ عمل live case و live inbox در کنگره قلب بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
بیش از ۲۰ مورد عمل live case و live inbox در طول کنگره‌هایIran CTO Meeting 2018 وCASPIAN Meeting 2018 در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستا رضوی، در نشست‌های دومین کنگره علمی پزشکان قلب ایران و اروپا بیمارستان رضوی از تعداد زیادی از بیمارانی که به طور معمول از طریق کاتتریسم و آنژیوگرافی درمان می‌شوند، تصویربرداری شده که حین عمل، بر روی صفحه نمایش به شرکت کنندگان ارائه می‌شود.
شرکت‌کنندگان این کنگره‌ها علاوه بر مشاهده این عمل‌ها از داخل سالن می‌توانند با متخصصان حین عمل ارتباط برقرار کرده و سؤالات خود را بپرسند.
همچنین تعدادی از جراحی‌های ویژه که در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران، بیمارستان کوثر شیراز و بیمارستان کینگ فیصل عربستان پیش‌تر انجام و از آنها فیلم‌برداری شده است، در طول این کنگره‌ها برای شرکت‌کنندگان پخش خواهد شد.
تلاش می‌شود در حین پخش این فیلم‌ها که جنبه آموزشی نیز دارند، با جراحان عمل‌های‌ جراحی ارتباط تصویری برقرار شده و شرکت‌کنندگان کنگره بتوانند پرسش‌های خود را بپرسند.
کنگره‌های Iran CTO Meeting 2018 و CASPIAN Meeting 2018 با نگاه ویژه‌ای در حوزه آموزش برگزار می‌شوند چنانکه بیمارانی در موارد خاص برای انجام این عمل‌های زنده انتخاب شدند تا شرکت‌کنندگان بتوانند با جدیدترین روش‌های جراحی در حوزه قلب و عروق آشنا شوند.
بیمارستان رضوی با ارتباط مداوم با انجمن اروپایی Euro CTO، توانسته است چندین بار آنژیوپلاستی بیمارانی با انسداد بسیار مزمن عروق را با همکاری تیم متخصصان داخلی و متخصصان خارجی در طول یک سال گذشته در مشهد انجام دهد.
انواع اعمال جراحی در کشور ما در حال انجام است و هدف از انجام این برنامه آموزشی با حضور متخصصان غیرایرانی، ارتقاء سطح متخصصان و همچنین بهره‌مندی متخصصان داخلی از به‌روزترین اطلاعات و آخرین روش‌ها و تکنیک‌های رایج در دنیا است تا شانس موفقیت‌ متخصصان و جراحان کشور بالا رود.
گفتنی است، دومین کنگره بین المللی پزشکان قلب ایران و اروپا صبح امروز با حضور تولیت آستان قدس رضوی در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرده است. این کنگره از امروز تا 17 آذر 1397 در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
تعداد بازدید : 102

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: