کارگاه علمی فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود

کارگاه علمی فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود
کارگاه علمی فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی با حضور اساتید برجسته انجمن قلب و عروق اروپا در بیمارستان رضوی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، کارگاه علمی فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی به عنوان پیش‌کنفرانسی برای کنگره‌های بین‌المللی ایرانCTO و CASPIAN CSI در 12 و 13 مهرماه سال جاری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار می‌شود.
این کنفرانس دوروزه به همت بخش اکوکاردیوگرافی بیمارستان رضوی و با همکاری شرکت فیلیپس و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شده و طی آن، متخصصان ایرانی با همکاری اساتید برجسته انجمن قلب و عروق اروپا به تبادل نظر می‌پردازند.
گروه هدف این کارگاه فوق تخصصی اختصاصاً پزشکان متخصص قلب دارای فلوشیپ اکوکاردیوگرافی بوده و این کارگاه دارای امتیاز بازآموزی خواهد بود.
هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح علمی متخصصان فلوشیپ اکوکاردیوگرافی در زمینه اکوی سه‌بعدی قلب و عروق بوده و دکتر جوزف نکاد و دکتر سیلوا کاوالووا از مرکز جراحی قلب و پیوند قلب برنو متعلق به جمهوری چک برای ارائه نوین‌ترین دستاوردهای کاربردی در این حوزه پزشکی حضور خواهند داشت.
گفتنی است، مقرر است با استفاده از جدیدترین نسخه نرم افزار Q lab Philips و به شکل hands-on approach، تحلیل‌های سه بعدی از موارد پیچیده قلبی صورت پذیرد.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام  اینجا کلیک کنید
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
تعداد بازدید : 312

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: