نشست کارشناسان بهداشت حرفه‌ای بیمارستان‌های مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی در بیمارستان رضوی

نشست کارشناسان بهداشت حرفه‌ای بیمارستان‌های مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی در بیمارستان رضوی
نشست کارشناسان بهداشت حرفه‌ای بیمارستان‌های مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی در بیمارستان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، نشست کارشناسان بهداشت حرفه‌ای بیمارستان‌های مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی در بیمارستان رضوی برگزار شد.
طی این نشست، 50 نفر از کارشناسان بهداشت حرفه‌ای HSE بیمارستان‌های مشهد و شهرستان‌ها در بیمارستان فوق تخصصی رضوی گرد هم آمده و بهداشت را در محل‌های کار درمانی بررسی و تجربیات خود را در حل مشکلات روزآمد با یک‌دیگر به اشتراک گذاشتند.
هم‌چنین مدير عاملان و مسئولين فني شركت‌هاي اندازه‌گيري «ايمن آرياي مرو» و «صنعت‌سازان بهداشت خراسان» به سؤالات كارشناسان بهداشت حرفه‌اي در خصوص روش‌هاي نمونه‌برداري، استانداردهاي مورد استفاده و تجزيه و تحليل نتايج سنجش عوامل زيان‌آور محيط كار پاسخ دادند.
HSE یا بهداشت حرفه‌ای نظام واحدی است که صنایع برای یکپارچه کردن و رسیدن به دید منطقی و فراگیر در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست برای مدیریت این بخش پیشنهاد می‌کنند.
گفتنی است، نهادینه کردن و بهبود سیاست پیشگیرانه در HSE ، توسعه متوازن آگاهی، درک و دانش HSE ، شناسایی، اندازه گیری، ارزیابی و کنترل خطرهای بهداشتی (عوامل زیان آور محیط کار) شامل عوامل زیان‌آور فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیکی، ارگونومیکی، روانی، پیشگیری از وقوع بیماری‌های ناشی از کار کارکنان و اطمینان از سلامت آنها و پایش سلامتی پرسنل در دوره‌های زمان‌بندی شده معین و نیز پیشگیری از وقوع حوادث، آسیب ها و حفاظت کارکنان از فعالیت‌های واحد بهداشت حرفه‌ای بیمارستان فوق تخصصی رضوی است.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
تعداد بازدید : 99

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: