جایزه مقاله برتر کنگره جهانی چشم اسپانیا نصیب یک پزشک ایرانی شد

جایزه مقاله برتر کنگره جهانی چشم اسپانیا نصیب یک پزشک ایرانی شد
عضو هيات علمي گروه چشم پزشکی و مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد جایزه مقاله برتر کنگره جهانی چشم World Ophthalmology Congress اسپانیا را از آن خود کرد.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی به نقل از آستان نیوز، دكتر سیامک زارعی قنواتی، عضو هيات علمي گروه چشم پزشکی و مدیر روابط بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همچنین رئیس شورای راهبردی چشم بیمارستان رضوی در كنگره جهانی چشم اسپانیا موفق به كسب عنوان مقاله برتر شد.
بر اساس این گزارش، در این کنگره جهانی که با حضور 15 هزار نفر از متخصصان چشم جهان در اسپانیا برگزار شد، مقاله ارائه شده توسط این دانشیار دانشگاه علوم پزشکي مشهد به عنوان مقاله برتر اين کنگره انتخاب شد.
کنگره جهانی چشم World Ophthalmology Congress یکی از مهم ترین رویدادها در حوزه تخصص چشم پزشکی به شمار می آید که هر ۲ سال یک بار توسط انجمن جهانی چشم International Council of Ophthalmology برگزار می‌شود و متخصصین از تمامی کشورها در آن شرکت می کنند و تازه ترین های علم چشم پزشکی طی این کنگره جهانی ارائه می شود.
لازم به یادآوری است، مقاله دکتر زارعی قنواتی نتایج یک روش جدید جراحی عیوب انکساری PRK را بررسی کرده و آن را با روش های متداول مقایسه می کند. این مطالعه از نظر نوآوری، طراحی و ارایه جز مطالعات برتر در زمینه جراحی عیوب انکساری است.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
تعداد بازدید : 378
منبع خبر: آستان نیوز

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: