بیمارستان رضوی؛ علمدار خدمات درمانی آستان قدس در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی

بیمارستان رضوی؛ علمدار خدمات درمانی آستان قدس در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی
مسئول سامانه سیار درمانی رضوی، بیمارستان فوق تخصصی رضوی را علمدار خدمات درمانی آستان قدس در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی دانست.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، مسئول سامانه سیار درمانی رضوی، بیمارستان فوق تخصصی رضوی را علمدار خدمات درمانی آستان قدس در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی دانست.
دکتر احسان اکبری، مسئول سامانه سیار درمانی رضوی در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان درمانگران این سامانه در سالن شهید رزان النجار گفت: امسال برای دومین سال پیاپی، سامانه سیار درمانی رضوی را از یکم تا نهم آبان‌ماه جاری در عمود ۶ این مسیر برپا خواهد شد.
وی افزود: این سامانه ۶۰ تخت‌خوابی در دو جوزه تخصصی و فوق تخصصی با دارا بودن دو اتاق عمل مجهز و نیز بخش‌های مختلف پزشکی از جمله سی‌تی‌اسکن، رادیولوژی، آزمایشگاه، اورژانس، یونیت دندانپزشکی، سونوگرافی و... در قالب 14 اتوبوس سازماندهی شده‌ و طی دو روز گذشته از بیمارستان رضوی به سمت کربلای معلی رهسپار شد.
دکتر اکبری اظهار کرد: سامانه‌هایی برای ارائه خدمات سرپایی معدود و متعددی در این مسیر وجود دارد اما سامانه سیار درمانی رضوی به‌نوعی پزشکان متخصص را گرد هم آورده تا در صورت بروز مسائل و مشکلات خاص بتوان بهترین خدمات را به این زائران گرانقدر ارائه کرد.
این پزشک فوق تخصص گوارش بیان کرد: سال گذشته ۳۰ هزار زائر پیاده اربعین حسینی از خدمات این سامانه سیار بهره‌مند شده و حدود ۱۰ جراحی تخصصی و فوق تخصصی توسط پزشکان متخصص این سامانه با موفقیت انجام شد.
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
تعداد بازدید : 104

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: