با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛ دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد

با حضور تولیت آستان قدس رضوی؛ دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد
دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور تولیت آستان قدس رضوی و نمایندگانی از 20 کشور اروپایی و آسیایی در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، صبح امروز دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا در بیمارستان رضوی با حضور تولیت آستان قدس رضوی، معاون علمی آستان قدس رضوی و نمایندگانی از 20 کشور اروپایی و آسیایی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز به کار کرد.
در این کنگره 700 فوق تخصص، متخصص و جراح قلب در بیمارستان فوق تخصصی رضوی گردهم آمدند تا جدیدترین نوآوری ها و روش های تشخیصی و درمانی پیرامون بیماری های مادرزادی، بیماری های مزمن عروق کرونر و ساختمان و دریچه قلب را به اشتراک بگذارند.

همچنین در کنگره بین المللی 2018 CASPIAN Meeting کارگاه عملی دو روزه در خصوص بیماری‌های قلب جنین (CASPIAN Fetal Heart Chapter) با حضور پروفسور گُرلین شارلند از انگلستان، پروفسور جوانا دنگل از لهستان و دکتر ابراهیمی از آمریکا برگزار می شود که ضمن سخنرانی، به شکل کلاس درس به تدریس مباحث بیماری‌های قلب جنین می‌پردازند

گفتنی است؛ تعداد زیادی از مقالات دریافت شده در دبیرخانه این کنگره به صورت الکترونیکی در سالن‌های جانبی این کنگره به نمایش گذاشته می‌شود
تاریخ درج: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
تعداد بازدید : 102

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: