انعقاد تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی معاونت علمی آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی

انعقاد تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی معاونت علمی آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی
تفاهم نامه ی همکاری آموزشی و پژوهشی معاونت علمی آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی :معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تفاهم‌نامه انجام شده نشانگر ماموریت دانشگاه آزاد اسلامی و آستان قدس رضوی در حوزه تربیت دانشجویان پزشکی در راستای رسیدن به مرجعیت علمی مشهد است. 
دکتر نفر گفت: هم‌چنین همکاری‌های گسترده در زمینه پذیرش دانشجویان پزشکی از خارج از کشور در این تفاهم‌نامه در نظر گرفته شده تا با تربیت آنان، نقش پررنگ تری در جذب توریست علمی و ترویج گردشگری علمی داشته باشیم.

همچنین معاون علمی آستان قدس رضوی ادامه داد 
این تفاهم‌نامه در زمینه همکاری‌های مشترک علمی، آموزشی و پژوهشی معاونت علمی آستان قدس رضوی با محوریت بنیاد سلامت رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.
دکتر محمد مهدی طهرانچی اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه ، افق‌های تازه‌ای برای خدمت به محرومان و توسعه اهداف علمی و فرهنگی و راه اندازی دانشکده پزشکی بین الملل و جذب هر چه بیشتر دانشجویان خارجی درنظر گرفته شده است. 

بهره‌مندی دانشجویان پزشکی از ظرفیت‌های بنیاد سلامت رضوی 
رئیس بنیاد سلامت رضوی هم‌چنین در ادامه اضافه کرد: این تفاهم‌نامه که با محوریت ظرفیت‌های موجود دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و نیز بنیاد سلامت رضوی امضاء شد، فعالیت‌های گسترده آموزشی و پژوهشی و خدمات درمانی گسترده‌ای در سطح استان رقم خواهد خورد. 
دکتر محمود شبستری افزود: در راستاى مرجعيت علمى،بنیاد سلامت آستان قدس رضوى با مراكز علمى داخل و خارج كشور در ارتباط خواهد بود.
انعقاد تفاهم نامه علمى با دانشگاه علوم پزشكى مشهد و دانشگاه فردوسى و دانشگاه ازاد اسلامى از آن جمله است.
همچنين تفاهم نامه هايى با انجمن قلب اروپا و دانشگاه آمستردام منعقد گرديده است.
تاریخ درج: ۱۳۹۶/۱۱/۰۵
تعداد بازدید : 618

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: