ارتقاء خدمات به بیماران؛ محوریت تلاش‌ها برای دریافت درجه عالی اعتباربخشی ملی

ارتقاء خدمات به بیماران؛ محوریت تلاش‌ها برای دریافت درجه عالی اعتباربخشی ملی
مدیرعامل بیمارستان رضوی تأکید کرد: ارتقاء خدمات به بیماران، محوریت تلاش‌ها برای دریافت درجه عالی اعتباربخشی ملی بیمارستانی است.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، دکتر محسن محور در دیدار با آیت‌الله علم‌الهدی، امام جمعه مشهد مقدس که صبح امروز برگزار شد، ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: در حال حاضر بیمارستان رضوی در معرض امتحانی سخت با عنوان اعتباربخشی ملی و ارزیابی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارد.
وی افزود: این ارزیابی‌ها هر دو سال یک بار از تمام سطوح بیمارستانی انجام شده و در حال حاضر تمام تلاش ما دریافت درجه یک و عالی اعتباربخشی ملی به دلیل انتساب این مرکز درمانی به بارگاه منور رضوی است.
دکتر محور با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان و کارکنان این بیمارستان برای رسیدن به این هدف، تصریح کرد: در واقع، محوریت تلاش‌ها در رسیدن به این هدف والا، ارتقاء سطح خدماتی است که به بیماران و مراجعان به این بیمارستان ارائه می‌شود.
وی ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و تاکید ایشان بر کاهش دغدغه‌های جانبی بیماران و خانواده‌های آنان، اظهار کرد: بیمارستان رضوی با اینکه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از شرکت‌های بیمه‌گر مطالبه دارد، به صورت همه‌جانبه در خدمت مستضعفان بوده و توانسته در شرایط مختلف، به صورت مستمر خدمات خود را ارائه دهد.
دکتر محور بیان کرد: در سال گذشته حدود ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در ده ماه سال جاری حدود ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای اقشارکم‌بضاعت و مستضعف مراجعه‌کننده به این مرکز درمانی تخفیف در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: تلاش‌ها در بیمارستان رضوی بر این اساس بوده است که شئون این مرکز درمانی با توجه به انتسابش به بارگاه منور رضوی در ابعاد بین‌المللی حفظ شود که یکی از مهم‌ترین مصادیق آن انجام جراحی بر روی قلب یک کودک به‌عنوان نخستین جراحی در این مرکز درمانی بوده است.
مدیرعامل بیمارستان رضوی با اشاره به تعداد کارکنان فعال در این مرکز درمانی، تصریح کرد: حفظ کرامت بیماران از اصول و قوانین مورد تاکید هیات مدیره کنونی بیمارستان رضوی است و این اصل، طی آموزش به کارکنان تاکید شده است چراکه بی‌احترامی به بیماران و مراجعه‌کنندگان برابر با بی‌احترامی به خود ماست.
تاریخ درج: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
تعداد بازدید : 521

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: