پوستر ها

اسلایدهای کنگره

ارتباط با ما

تماس با دبیرخانه کنگره ها

عضویت در خبرنامه

کاربرانی که تمایل دارند تا خبرنامه کنگره های بیمارستان رضوی را دریافت نمایند می توانند پست الکترونیک خود را در این قسمت ثبت نمایند.

چت آنلاین

برای شروع گفتگو لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شروع گفتگو

کنگره بین‌المللی پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی تا 20 مهرماه سال جاری پذیرای مقالات ارسالی است

کنگره بین‌المللی پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی تا 20 مهرماه سال جاری پذیرای مقالات ارسالی است
بیست و یکمین کنگره سالیانه و ششمین کنگره بین‌المللی پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی تنها تا 20 مهر ماه سال‌جاری پذیرای مقالات ارسالی است.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، این کنگره یکم تا سوم آذرماه امسال با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه نقش پزشکی هسته‌ای در درمان، کاربردهای PET-CT و مروری بر رئوس روش‌های تشخیصی معمول پزشکی هسته‌ای (بررسی قلبی، بررسی کلیه، بررسی اسکیمی) برگزار می‌شود.
گروه‌های هدف کنگره بین‌المللی پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی شامل گروه‌های رادیولوژی، قلب و عروق، پرتودرمانی، روماتولوژی، جراحی عمومی، طب داخلی، گوارش، پزشکان عمومی، بیماری‌های ریوی و هماتولوژی و انکولوژی خواهند بود.
بر اساس این گزارش و بنا بر اعلام دبیرخانه دائمی همایش‌های بیمارستان رضوی، شرایط پذیرش مقالات در این کنگره بین‌المللی به شرح زیر است:
1. مقالات تنها به زبان انگلیسی پذیرفته می‌شوند.
2. هنگام ثبت‌نام در کنگره صرفا نام ارائه دهنده چکیده مقاله باید درج شود؛ طبق مقررات تمامی مکاتبات بعدی با فردی که نام او در این فرم درج شده است، صورت می‌گیرد.
3. از آنجا که چکیده مقالات بدون ویرایش در کتاب خلاصه مقالات کنگره به چاپ خواهد رسید، خواهشمند است چکیده مقاله قبل از ارسال از منظر متدولوژی، سبک نگارش و املا مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
4. مسئولیت محتوای چکیده مقالات و مطالب ارائه شده در کنگره مستقیما متوجه نویسندگان است.
5. آخرین مهلت ارسال مقالات 20 مهرماه 1396 است.
تصمیم نهایی کمیته علمی پس از فرآیندهای بررسی و پیگیری در مهرماه به اطلاع نویسنده مقاله خواهد رسید.
علاقمندان به ارسال مقاله از طریق مطالعه راهنمای ارسال مقالات و با کلیک بر روی لینک زیر اقدام فرمایند.

توجه : لازم به ذکر است چکیده دقیقا به صورتی که به دبیر خانه ارسال شده است، در کتاب خلاصه مقالات چاپ خواهد شد، لذا از درج عنوان مقاله و نام نویسنده یا نویسندگان و تخصص آنها در مقاله اطمینان حاصل فرمایید.


سایت کنگره بین المللی پزشکی هسته ای و تصویربرداری مولکولی

تاریخ درج: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
تعداد بازدید : 3309

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: