پوستر ها

اسلایدهای کنگره

ارتباط با ما

تماس با دبیرخانه کنگره ها

عضویت در خبرنامه

کاربرانی که تمایل دارند تا خبرنامه کنگره های بیمارستان رضوی را دریافت نمایند می توانند پست الکترونیک خود را در این قسمت ثبت نمایند.

چت آنلاین

برای شروع گفتگو لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شروع گفتگو

پذیرش مقالات در هشتمین کنگره بین‌ا‌لمللی قلب و عروق رضوی

پذیرش مقالات در هشتمین کنگره بین‌ا‌لمللی قلب و عروق رضوی
دبیر علمی هشتمین کنگره بین‌الملی قلب و عروق رضوی گفت: تا 15 اردیبهشت 95 این کنگره پذیرای مقالات علمی و پژوهشی ارسالی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، دکتر منوچهر رادپور ضمن اعلام این خبر گفت: هشتمین کنگره بین‌المللی قلب و عروق رضوی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه درمان بیماری‌های قلبی و عروقی، توانمندسازی متخصصین داخل کشور، برقراری ارتباط میان متخصصان داخلی و خارجی و همچنین معرفی توانمندی‌های بیمارستان رضوی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی و عروقی برگزار خواهد شد.
این متخصص قلب و عروق افزود: این کنگره با حضور جمعی از برجسته‌ترین متخصصان ایرانی و خارجی در بیمارستان رضوی و در تاریخ ششم مردادماه سال 95 آغاز به کار خواهد کرد و به مدت 3 روز برگزار خواهد شد.
گفتنی است پذیرش مقالات در هشتمین کنگره بین‌الملی قلب و عروق رضوی تنها به زبان انگلیسی امکانپذیر است. علاقمندان به ارسال مقاله از طریق مطالعه راهنمای ارسال مقالات و با کلیک بر روی لینک زیر اقدام فرمایند.


لطفا قبل از ارسال مقاله ،راهنمای ارسال مقاله را ملاحظه فرمایید.
Abstract Submission Guidelines
تاریخ درج: ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
تعداد بازدید : 1646

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: