پوستر ها

اسلایدهای کنگره

ارتباط با ما

تماس با دبیرخانه کنگره ها

عضویت در خبرنامه

کاربرانی که تمایل دارند تا خبرنامه کنگره های بیمارستان رضوی را دریافت نمایند می توانند پست الکترونیک خود را در این قسمت ثبت نمایند.

چت آنلاین

برای شروع گفتگو لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شروع گفتگو

پذیرش مقالات در دومین کنگره بین‌ا‌لمللی صرع

پذیرش مقالات در دومین کنگره بین‌ا‌لمللی صرع
دبیر علمی دومین کنگره بین‌المللی صرع در بیمارستان رضوی گفت: تا 16 مردادماه سال 95 این کنگره پذیرای مقالات علمی و پژوهشی ارسالی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، پرفسور علی گرجی ضمن اعلام این خبر گفت: دومین کنگره بین‌المللی صرع در بیمارستان رضوی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه درمان صرع، توانمندسازی متخصصین داخل کشور، برقراری ارتباط میان متخصصان داخلی و خارجی و همچنین معرفی توانمندی‌های بیمارستان رضوی در زمینه تشخیص و درمان صرع و صر‌ع‌های مقاوم به درمان برگزار خواهد شد.
این فوق تخصص علوم اعصاب افزود: این کنگره با حضور جمعی از برجسته‌ترین متخصصان ایرانی و خارجی در بیمارستان رضوی و در تاریخ 17 شهریورماه سال 95 آغاز به کار خواهد کرد و به مدت 3 روز برگزار خواهد شد. 
گفتنی است پذیرش مقالات در دومین کنگره بین‌الملی صرع در بیمارستان رضوی تنها به زبان انگلیسی امکانپذیر است. علاقمندان به ارسال مقاله از طریق مطالعه راهنمای ارسال مقالات و با کلیک بر روی لینک زیر اقدام فرمایند.

لطفا قبل از ارسال مقاله ،راهنمای ارسال مقاله را ملاحظه فرمایید.

برای ارسال مقاله لینک زیر را کلیک نمایید
Abstract Submission
شرکت کننده محترم مهلت ارسال مقاله به پایان رسیده است 

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
تعداد بازدید : 2186

نظرات:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل:
متن: