هفدهمین کنگره اپتومتری خراسان

هوالبصیر

خدای بزرگ را بر این توفیق بزرگ شاکریم که برای هفدهمین سال متوالی ، با نگاهی نو و منطبق با اهداف بلند و عالی و همسو با چشم انداز ارتقاء سطح سلامت جامعه که از وظایف و رسالتهای همه گروههای مرتبط است، در فضایی علمی و تخصصی و در عین حال صمیمی میزبان فرهیختگانی که مراقبان، حافظان و نگهبانان سلامت بینایی هم وطنان و هم نوعانمان هستند، باشیم.
انجمن اپتومتری خراسان افتخار دارد با همکاری و همیاری انجمن علمی اپتومتری ایران، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سازمان نظام پزشکی، گروههای آموزشی اپتومتری کشور، انجمن چشم پزشکی خراسان رضوی و به ویژه بیمارستان رضوی مشهد، کنگره ای علمی و عملی را برنامه ریزی و برگزار نماید که علاوه بر ارتقاء دانش همکاران ارجمند منطبق با آخرین یافته های جهانی، زمینه معرفی شایسته خدمات و قابلیتهای رشته اپتومتری را به دنبال داشته باشد.
بیمارستان رضوی در اردیبهشت ماه سال 1396، میزبان اتفاقی میمون و مبارک در قالب برگزاری هفدهمین کنگره اپتومتری خراسان در تاریخ اپتومتری ایران بوده و برگ زرین دیگری بر افتخارات فعالان عرصه سلامت بینایی افزون خواهد گشت.
امروزه نگاه علمی به عینک به عنوان یکی از ابزارهای اصلاح و درمان اختلالات بینایی و گذر از نگاه تجربی بر این موضوع، رسالت فعالان عرصه سلامت بینایی را در بروزرسانی علوم خود مضاعف می نماید.
همچنین وجود تکنولوژی های پیشرفته در تشخیص و درمان اختلالات بینایی که خود موجبات تسهیل این فرآیندها می باشد، وظیفه ما را در آشنایی هرچه بیشتر برای استفاده از این تکنولوژی به دنبال دارد.
بنا بر آنچه گذشت، هفدهمین کنگره اپتومتری خراسان با دو موضوع محوری دیسپنسینگ علمی و پاراکلینیک، زمینه ساز تحقق این اهداف خواهد بود. در این راستا علاوه بر ارائه مقالات و سخنرانیهای اساتید و متخصصین داخلی، مدعوینی از سایر کشورها نیز آخرین دستاوردهای خود را ارائه خواهند نمود.
امید است برگزاری این کنگره، ارتقاء سطح علمی و عملی همکاران و نیز ارتقاء سطح سلامت جامعه را به دنبال داشته باشد.
خاطرنشان می شوداین کنگره در روزهای 13، 14 و 15 اردیبهشت 96 در محل بیمارستان رضوی مشهد برگزار خواهد شد.


                                                              دبیر اجرایی                                                                                              دبیر علمی
                                                        محمود اثنی عشری                                                                         دکتر عباس عظیمی خراسانی


جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اخبار کنگره

نقشه سالن

فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر:
*کد امنیتی: