هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق رضوی

همکاران عزیز،

اینجانب به عنوان رئیس کنگره، از طرف آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی این افتخار را یافته ام تا حضور شما در هشتمین کنگره بین المللی قلب و عروق رضوی که در تاریخ6 الی 8مردادماه 1395 در بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد را صمیمانه ارج نهم.
در حال حاضر، پس از برگزاری هفت کنگره بین المللی قلب و عروق و با توجه به نظر شرکت کنندگان، می توان اذعان داشت که تمامی کنگره های پیشین با موفقیتی چشمگیر همراه بوده است.
افزایش چشمگیر تعداد شرکت کنندگان طی سال های گذشته دال بر این حقیقت بوده است که روش های نوینی درخصوص درمان بیماری های قلب و عروق و همچنین روش های جدیدی در رابطه با تصویربرداری قلب شکوفا شده اند که این روش ها خود کمک فراوانی به تحقیقات اخیر در این زمینه کرده اند.
این نشست سالانه فرصتی بسیار عالی را فراهم می آورد تا بتوان با بهره گیری از حضور جراحان و متخصصین قلب برجسته از سراسر دنیا به تبادل تجارب و ایده های جدید پرداخت. این کنگره در نظر دارد تا جلساتی را در زمینه بیماری های قلبی مادرزادی و همچنین کلاس هایی تخصصی در خصوص بیماری های مادرزادی قلب، اقدامات مداخله ای و تصویربرداری را برگزار نماید.
لازم به ذکر است در این کنگره نوآوری هایی در زمینه های داخلی قلب، جراحی قلب، اقدامات مداخله ای، اکوکاردیوگرافی، الکتروفیزیولوژی، نارسایی قلب، تصویربرداری، جراحی عروق محیطی و اقدامات مداخله ای قلب کودکان ارائه خواهد شد.
امید آن است که این نشست موفقیت های چشمگیری را به همراه داشته باشد و برای شما اقامتی خوش همراه با بهره بردن از زیبایی های دیدنی و جذاب شهر مقدس مشهد آرزومندیم.


دکتر سعید هاشم زاده
ریاست بیمارستان رضوی

امتیازات بازآموزی

نام رشته امتیاز
Vascular Surgeons ۱۱.۵
Cardiovascular Surgeons ۱۱.۵
Nuclear Medicine Physicians ۱۱.۵
Pediatric Cardiologists ۱۱.۵
General Cardiologists ۱۱.۵
General Surgeons ۸.۲۵
Thoracic Surgeons ۸.۲۵
Anesthesiologists ۸.۲۵
Adult and Pediatric Intensivists ۸.۲۵
Radiologists ۸.۲۵
Pediatricians ۸.۲۵
Neonatologists ۸.۲۵
Internists ۸.۲۵
Emergency Medicine Specialists ۸.۲۵
Nurses ۵.۷۵
General Practitioners ۵.۷۵
Bsc & Msc in Radiology ۵.۷۵
سـامـانه جـامع آمـوزش مـداوم

برنامه کنگره

سخن رانان

نقشه سالن

فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر:
*کد امنیتی: