نخستین کنگره بین المللی MS

بسیار مفتخرم که برگزاری "نخستین کنگره بین المللی مولتیپل اسکلروزیس رضوی" در روزهای 27 لغایت 28 شهریور ماه 1394 در شهر زیبای مشهد را به اطلاع شما عزیزان برسانم.
کمیته برنامه ریزی بیمارستان رضوی با همکاری صمیمانه مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا و تیم منتخبی از متخصصین مغز و اعصاب کشور آلمان اقدام به فراهم آوردن یک برنامه علمی گسترده و جذاب نموده است. این برنامه که با هدف گرد هم آوردن متخصصین و پژوهشگرانی برجسته از داخل و خارج کشور که علاقمند به پژوهش و درمان در زمینه مولتیپل اسکلروزیس (ام.اس) می باشند، برگزار می شود؛ شامل موضوعات اپیدمیولوژیکی، تازه ها و پیشرفت های نوین در خصوص تشخیص و درمان این بیماری می باشد.
پیشرفت های اخیر علم پزشکی در زمینه پاتوژنز ام.اس و نیز ارائه روش ها و راهکارهای جدید، افق های تازه ای را فرا روی درمان این بیماری گشوده است. محتوای این نشست آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه های درمان، پژوهش، الگوهای مراقبتی، اپیدمیولوژی، ژنتیک و دیگر موارد خواهد بود.
این رویداد با مجموعه ای از فعالیت های اجتماعی و فرهنگی همراه خواهد بود که امیدواریم به واسطه آن شرکت کنندگان بتوانند با غنای قومی و رسوم دیرینه ما ایرانیان آشنا شوند، از اینرو این تبادل نه تنها یک تبادل علمی خواهد بود بلکه به دوستی و برادری میان ملل نیز خواهد انجامید.


از حضور شما در این کنگره سپاسگزارم .
دکتر سعید هاشم زاده
ریاست بیمارستان رضوی

اخبار کنگره

برنامه کنگره

نقشه سالن

فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر:
*کد امنیتی: