سومین کنگره بین المللی کولورکتال واولین کنگره بین المللی لاپاراسکوپی درجراحی کولورکتال

همکاران عزیز،

خرسندیم که از طرف آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی، این افتخار را یافته ایم که حضور شما در سومین کنگره ی بین المللی کولورکتال و اولین کنگره ی بین المللی لاپاراسکوپی در جراحی کولورکتال را که در تاریخ 16 لغایت 18 اسفند ماه در بیمارستان رضوی مشهد، برگزار خواهد شد، خوشامد گوییم و از این که وقت گرانبهایتان را در اختیار ما قرار داده اید بی نهایت سپاسگزاریم.
در حال حاضر، پس از برگزاری دو کنگره ی بین المللی کولورکتال و با توجه به نظرات شرکت کنندگان، می توان اذعان داشت که تمامی کنگره های پیشین با موفقیتی چشمگیر همراه بوده است.
این کنگره ی مشترک از جراحان برجسته ی کولورکتال سراسر جهان دعوت به عمل آورده و فضایی بین المللی را برای بحث، یادگیری و تبادل رویکردها و روندهای اخیر جراحی لاپاروسکوپی کولورکتال فراهم می آورد.
این کنگره شامل نوآوری هایی در زمینه ی جراحی سرطان کولورکتال به روش لاپاراسکوپی، نقش لاپاراسکوپی در درمان بیماری های التهابی روده و پرولاپس اندام های لگن است.
بار دیگر از این که دعوت ما را پذیرفته اید کمال تشکر را داریم و امید است که این کنگره بازخوردی موفقیت آمیز را در پی داشته و شما نیز اقامتی دلپذیر در شهر جذاب و مقدس مشهد داشته باشید.دکتر عباس عبداللهی 
دبیر علمی         

  
جهت ارسال مقاله واطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید:

http://www.congress.razavihospital.com/lcs

نقشه سالن

فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر:
*کد امنیتی: