اخبار
ژورنال بین المللی پزشکی رضوی پس از انتشار دومین شماره خود در پایان فوریه 2014 میلادی توسط پایگاه استنادی Directory of Research Journals Indexing نمایه شد. در این پایگاه در حال حاضر در حدود 1800 ژورنال علمی در تمام شاخه های علوم بشری از 91 کشور دنیا عضویت دارند و تعداد مقالات قابل دسترس در آن به بیش از 30000 مقاله بالغ می شود. که ازین نظر جزو پایگاه های غنی و معتبر علمی محسوب می گردد. 
  

 وزیر امور خارجه کشور جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف در تاریخ13 فروردین 1393 از بخش های مختلف بیمارستان رضوی بازدید به عمل آورد.محمد جواد ظریف خاطر نشان کرد این بیمارستان که بسیار پیشرفته، عظیم و مایه آبروی کشور است و نظیر آن را حتی در آمریکا و اروپا نیز مشاهده نکرده ام، برای من جالب توجه بود. وی اظهار کرد: این وزارتخانه در زمینه گردشگری سلامت و معرفی ظرفیت های بیمارستان رضوی از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.       جهت مشاهده گزارش تصویری ادامه اخبار را کلیک کنید

  اخبار کنگره ها

              

  ادامه اخبار ...

 همایش،فرصتی مغتنم برای  معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشورهای اسلامی است. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به «چهارمین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی» این همایش را فرصتی مغتنم برای  معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشورهای اسلامی به کشورهای دیگر بر شمرد.

  ادامه اخبار ...

 چهارمین کنگره بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی  با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز به میزبانی بیمارستان فوق تخصصی  رضوی در مشهد آغاز به کار کرد.به گزارش روابط عمومی بیمارستان رضوی، چهارمین کنگره بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، در این کنفرانس دو روزه، مسئولان گردشگری سلامت و درمان و نمایندگان سازمانهای بین المللی و سفرای 20 کشور اسلامی حضور یافتند

  ادامه اخبار ...

نخستین لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی به خدمات بهداشتی و درمانی جهان در منطقه خاورمیانه به بیمارستان فوق تخصصی رضوی اختصاصی یافت.به گزارش روابط عمومی بیمارستان چهارمین کنگره بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، دکتر عبدالحسینی رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد امروز در  مراسم دریافت این لوح در چهارمین همایش گفت:  دریافت این لوح، افتخاری در استانداردسازی خدمات بیمارستانی در جهان اسلام است.

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 2 از 2اولين   قبلي   1  [2]  بعدي   آخرين   


مراجعین
    
     
     

 


گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


صفحه ویژه


سرویس ها

  

 


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 515
بازدید دیروز سایت : 1837
بازدید کل سایت : 1074681
بازدید کل این صفحه : 449777
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 6668888-511-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013