اخبار کنگره ها

فوق تخصص بیماری های گوارشی از آمریکا گفت: ژنتیک مهم ترین عامل بیماری های التهاب روده ای است.به گزارش ستاد خبری کنگره بین المللی التهابات روده ای، پروفسور دیوید برنارد ساکار از آمریکا در نخستین کنگره بین المللی بیماری های التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن که در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است، افزود: متاسفانه رشد سرطان و بیماری های روده ای در دنیا رو به افزایش است که ژنتیک و عوامل محیطی مهم ترین عامل این بیماری است.

  ادامه اخبار ...

رئیس انجمن پاتالوژی اروپادر گنگره بین المللی گوارش اظهار داشت: بیماری التهابی روده &;بیشتر در کودکان رواج دارد و این روند رو به افزایش است.به گزارش ستاد خبری کنگره، «گابریل پیگانو» درباره بیماری التهابی روده اظهار داشت: این بیماری بیشتر در کشورهای پیشرفته وجود دارد و درکشور های در حال توسعه نیز رواج چشم گیری داشته است.

  ادامه اخبار ...

 رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار کرد: بیماری‌هایی مانند سرطان و قلب در دنیا سر و صداهایی زیادی داشته و اغلب پزشکان و مردم با آنها آشنا هستند اما بیماریهای گوارشی و التهاب روده در جهان مظلوم واقع شده‌اند.به گزارش ستاد خبری کنگره، محمد رضا زالی در نخستین کنگره بین‌المللی بیماری‌های التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن در ایران ادامه داد: روند رو به رشد این بیماری در مراجعات روز افزون بیماران به بیمارستان ها و مطب پزشکان برای درمان مشخص است و لذا طلب می کند برای درمان بیمارهای گوارشی چاره اندیشی کنیم.

  ادامه اخبار ...

 دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی بیماری های التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن گفت: بیماری های التهابات روده ای اگر به درستی شناسایی و درمان نشود، علاوه بر هزینه هنگفت درمان موجب از کار افتادگی فرد نیز خواهد شد.به گزارش ستاد خبری کنگره، دکتر حمید اسدزاده عقدایی در آیین افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی بیماری های التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن گفت: آشنایی پزشکان و متخصصان کشورمان با آخرین دستاوردهای علمی جهان در زمینه درمان، مدیریت و پیشگیری از بیماری های گوارشی، صرفه جویی در هزینه های درمان بیمارهای التهاب روده ای و اختلالات مربوط به گلوتن و آشنایی دانشمندان خارجی با پیشرفت های پزشکی ایران از جمله مهم ترین اهداف این کنگره است

  ادامه اخبار ...

 نخستین کنگره بین المللی بیماریهای التهابی روده و اختلالات ناشی از گلوتن از تاریخ 9-7 خرداد ماه 1393 در سالن همایشهای بیمارستان رضوی برگزار می شود. اولین کنگره که با همکاری انجمن گاستروآنترولوژی آمریکا،  مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران، پژوهشکده بیماریهای دستگاه گوارش دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود، جمعی از برجسته ترین متخصصان و صاحب نظران از کشورهای مختلف و نیز محققان کشورمان آخرین دستاوردهای علمی خود را در زمینه تشخیص ودرمان کولیت اولسروز، کرون و بیماریهای وابسته به کلوتن ارائه میکنند. در همین راستا دبیرخانه کنگره تا آخر اسفند ماه 1392 آماده دریافت مقالات و پژوهشهای همکاران و علاقمندان از سراسر کشور می باشد. اطلاعات بیشتر...

  

                

  ادامه اخبار ...

نخستین لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی به خدمات بهداشتی و درمانی جهان در منطقه خاورمیانه به بیمارستان فوق تخصصی رضوی اختصاصی یافت.به گزارش روابط عمومی بیمارستان چهارمین کنگره بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، دکتر عبدالحسینی رئیس بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد امروز در  مراسم دریافت این لوح در چهارمین همایش گفت:  دریافت این لوح، افتخاری در استانداردسازی خدمات بیمارستانی در جهان اسلام است.

  ادامه اخبار ...

 چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت در دومین روز برگزاری خود، شاهد 3 پانل تخصصی با محوریت اقتصاد و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری سلامت، اعتبار بخشی های بین  الملی و تاثیر آن برگردشگری سلامت و مرور الگوهای برتر در این حوزه بود. سخنرانان ایرانی و خارجی کنگره ضمن بیان نظریات و تجربیات حوزه در موارد مذکور بر تلاش کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی برای ایجاد استانداردهای خاص کشور های اسلامی برای سیستم های بهداشتی درمانی تاکید کردند. 

  ادامه اخبار ...

 چهارمین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در تاریخ پنجم و ششم آذر ماه ( 26 و 27 نوامبر 2013 ) در مشهد برگزار و قطعنامه ای را در 14 بند به شرح ذیل صادر نمود: 

  ادامه اخبار ...

              

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 2 از 3اولين   قبلي   1  [2]  3  بعدي   آخرين   


مراجعین
    
     
     

تازه های سایت

 در بخش آموزش به بیمار مقالاتی با موضوعات علمی پزشکی و سلامت افزوده شد جهت مشاهده به بخش آموزش به بیماران یا اینجا را کلیک نمایید

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره التهابی روده اینجا را کلیک نمایید

  اخبار بیمارستان

 وجود سنگ در غدد بزاقی بیماری نسبتا شایعی است و در بررسی های کالبدشکافی شیوع ان 1% گزارش شده است. زمانی که سنگ باعث انسداد مکانیکی در مجرای غده شود تورم راجعه  غده بزاقی در حین غذا خوردن ایجاد می شود که می تواند موقت باشد یا با عفونت باکتریایی همراه شود. درد تورم غده ترشحات چرکی از مجرای بزاقی و تب می توانند از علایم بیماری باشند.

  

 به موازات افزایش روز افزون بیاماریهای عروق کرونر، ، موارد آنژیوگرافی و آنژیو پلاستی نیز رو به افزایش است.

 

  

ژورنال بین المللی پزشکی رضوی پس از انتشار دومین شماره خود در پایان فوریه 2014 میلادی توسط پایگاه استنادی Directory of Research Journals Indexing نمایه شد. در این پایگاه در حال حاضر در حدود 1800 ژورنال علمی در تمام شاخه های علوم بشری از 91 کشور دنیا عضویت دارند و تعداد مقالات قابل دسترس در آن به بیش از 30000 مقاله بالغ می شود. که ازین نظر جزو پایگاه های غنی و معتبر علمی محسوب می گردد. 
  

 وزیر امور خارجه کشور جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف در تاریخ13 فروردین 1393 از بخش های مختلف بیمارستان رضوی بازدید به عمل آورد.محمد جواد ظریف خاطر نشان کرد این بیمارستان که بسیار پیشرفته، عظیم و مایه آبروی کشور است و نظیر آن را حتی در آمریکا و اروپا نیز مشاهده نکرده ام، برای من جالب توجه بود. وی اظهار کرد: این وزارتخانه در زمینه گردشگری سلامت و معرفی ظرفیت های بیمارستان رضوی از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.       جهت مشاهده گزارش تصویری ادامه اخبار را کلیک کنید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


صفحه ویژه


سرویس ها

  

 

  

 


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 265
بازدید دیروز سایت : 1564
بازدید کل سایت : 1271547
بازدید کل این صفحه : 515532
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013