مراجعین
    
     
     

اخبار کنگره ها

  دکتر بهزاد برازنده دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی گفت : عیوب انکساری چشم به سه شکل میوپی ( نزدیک بینی ) ، هیپروپی ( دوربینی ) و آستیگماتیسم بروز می کنند و در حال حاضر شیوه های گوناگونی در جراحی عیوب انکساری چشم کاربرد دارد که تفاوت همه ی آنها در تکنیک به کار رفته است .

  ادامه اخبار ...

دکتر برازنده دبیر علمی کنگره با بیان این خبر گفت : جراحی های کاتاراکت ( آب مروارید ) و رفراکتیو ( لیزیک ) در حالی به شایع ترین اعمال جراحی چشم تبدیل شده اند که پیشرفت های علمی و تکنولوژی در این زمینه مخاطرات و عوارض ناشی از عمل را بسیار کاهش داده است .

  ادامه اخبار ...

  نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه بالینی آسیا در بیمارستان رضوی مشهد پایان یافت.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، در این کنگره دو روزه که با شرکت بیش از 500 مهمان داخلی و خارجی از کشورهای انگلیس، ایتالیا، اندونزی هلند، چک، اندونزی و مالزی برگزار شد، جدیدترین دستاوردهای رور دنیا در زمینه تغذیه بالینی و حمایت های تغذیه ای بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه ارائه شد.

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی تنها روش پایدار و دائمی برای کاهش وزن را، تغییر چربی‌های مصرفی و کاهش میزان مصرف چربی‌ها در رژیم غذایی روزانه ذکر کرد.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، دکتر عبدالرضا نوروزی در آخرین روز از کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد، اظهار داشت: این روزها در اثر اطلاعات نادرستی که افراد سودجو و شبکه‌های ماهواره‌ای به مردم ارائه می‌کنند، آنان را به خرید محصولات شیمیایی با عنوان محصولات گیاهی ترغیب می‌کنند.

  ادامه اخبار ...

 میهمانان خارجی نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی و دومین سمپوزیوم تغذیه بالینی اسیا از بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد بازدید کردند.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، تعدادی از شرکت کنندگان این کنگره از جمله 7 شرکت کننده خارجی ازکشورهای انگلیس، ایتالیا، هلند، چک، اندونزی و مالزی از بخش های مختلف بیمارستان رضوی بازدید کرده و با دستاوردهای علمی پژوهشی این مرکز درمانی آشنا شدند.

  ادامه اخبار ...

  امروزه در جریان شهرنشینی و زندگی صنعتی، بی‌تحرکی مشکل عمده بهداشت عمومی است که هرساله موجب مرگ تعداد زیادی از مردم جهان می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که میزان بی‌تحرکی در کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه بالاست و حتی در کشورهای توسعه‌یافته نیز بیش از نیمی از بالغان به اندازه کافی تحرک ندارند و به طور مشخص خطر مرگ و میر افرادی که در بیشتر روزهای هفته فعالیت با شدت متوسط داشته‌اند، در مقایسه با افراد غیرفعال، حدود 30 درصد کمتر بوده است.

  ادامه اخبار ...


 یک متخصص تغذیه از کشور هلند گفت: تجهیزاتی که در بیمارستان رضوی دیدم، پیشرفته‌ترین فناوری‌های علم پزشکی بوده و مشابه با بیمارستان‌های اروپاست.پروفسور پیتر سوترز در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی، درخصوص بازدید خود از بخش‌های مختلف بیمارستان فوق تخصصی رضوی اظهار داشت: در این بازدید با مشاهده امکانات و تجهیزات موجود در بیمارستان رضوی بسیار متحیر شدم؛ این بیمارستان از حیث تجهیزات، بسیار کامل بوده و فناوری موجود در آن جدیدترین فناوری روز اروپاست.

  ادامه اخبار ...

  استاد دانشگاه مالزی گفت: مصرف میوه و سبزیجات در دوران بارداری باعث بهبود رشد جنین می‌شود.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، دکتر حمید جان بن جان محمد- استاد دانشگاه مالزی در اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد؛ با بیان اینکه «تغذیه صحیح در دوران بارداری به بهبودرشدو تکامل جنین کمک شایانی می‌کند» ابراز داشت: میوه و سبزیجات بخشی مهم و اساسی در تغذیه سالم در دوران بارداری ایفا می‌کنند. این مواد غذایی، ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلفی را در اختیار بدن مادر قرار داده وبه رشد جنین کمک می‌کند.

  ادامه اخبار ...

  دبیر اجرایی اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا گفت: تغذیه نامناسب بیماران در بخش ICU و CCU موجب طولانی شدن سیر درمان و گاهی تشدید امراض بیماران شده است.به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی کنگره بین المللی تغذیه، دکتر امیر هژبرالساداتی در حاشیه برگزاری اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران به بیان اهداف برگزاری این همایش تخصصی پرداخت.

  ادامه اخبار ...

 رئیس پژوهشکده غدد درون ریز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: افزایش وزن از مهم ترین معضلات جامعه پزشکی امروز است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدی رضوی، دکتر عزیزی گفت: برای مبارزه با معضل چاقی یک عزم ملی نیاز است.وی اظهار داشت: مبارزه با چاقی را باید از قبل از تولد کودک و یا حتی در آموزش های قبل از ازدواج آغاز شود.

  ادامه اخبار ...

 عضو هیئت علمی دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری نخستین کنگره بین المللی تغذیه آسیا عنوان کرد: در حوزه سلامت رسانه ها نقش مهمی را ایفا می کنند که نمی توان از آن غافل بود.دکتر واعظی در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه با اشاره به نقش 50 درصدی رسانه ها در رویداد های مختلف خبری، گفت: در برنامه های مهمی هم چون کنگره های بین المللی که متخصصان و دانشمندان مطرح جهان حضور دارند نیز دستیابی به نتیجه مطلوب نیازمند انعکاس رسانه ای ان است.

  ادامه اخبار ...

  رئیس انجمن پیشگیری و درمان چاقی در ایران گفت: درمان و پیشگیری از چاقی باید از دوران کودکی و جنینی آغاز شود.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، فریدون عزیزی در حاشیه برگزاری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی،عنوان کرد:چاقی از سنین کودکی و خردسالی شروع می شود و برای درمان آن باید از همان اوان کودکی درمان را شروع کرد.

  ادامه اخبار ...

 دانشیار تغذیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: فقر کلسیم چالش سلامت آینده ایرانیان است.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی، دکتر محسن نعمتی در کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا با اشاره به چالش‌های پیش روی تغذیه ایرانیان در سال‌های آینده، اظهار داشت: کمبود کلسیم معضلی است که در آینده نزدیک کشورما با آن روبرو خواهد بود.

  ادامه اخبار ...


   نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی همزمان با دومین سمپوزیوم تغذیه بالینی آسیا صبح امروز در بیمارستان رضوی مشهد آغاز به کار کرد.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، دبیر اجرایی این کنگره در مراسم افتتاحیه، مهم ترین اهداف این کنگره را ارائه آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی تغذیه ، چاقی  و سوء تغذیه و تبادل نظر بین متخصصان تغذیه داخلی و خارجی اعلام کرد.

  ادامه اخبار ...

 رئیس پژوهشکده غدد درون ریز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  گفت: تا 20سال دیگر نیمی از ایرانیان دچار افزایش وزن می شوند.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی دکتر عزیزی گفت: افزایش وزن از مهم ترین معضلات جامعه پزشکی امروز است.  دکتر عزیزی گفت: در 20 سال آینده مشکل چاقی در بین جمعیت ایران رو به رشد است که البته در بین زنان نسبت به مردان بیشتر رایج است. 

  ادامه اخبار ...

  مدیر انجمن بین المللی تغذیه روده ای و وریدی آسیا در نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی گفت: مهم ترین رسالت انجمن PENSA (انجمن بین المللی تغذیه روده ای و وریدی آسیا) پشتیبانی تحقیقاتی کشورهای آسیایی در زمینه تغذیه بالینی است.

  ادامه اخبار ...

  یک متخصص تغذیه از کشور هلند در نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی بیمارستان رضوی مشهد گفت: سوء تغذیه در مراکز درمانی به ویژه بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه شیوع زیادی دارد.پروفسور پیتر سوترز در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی عنوان کرد: بحث سوء تغذیه در جوامع مختلف شیوع پیدا کرده است و در  30 تا 50 درصد مراکز درمانی مشاهده می شود که نیازمند برنامه ریزی ویژه است

  ادامه اخبار ...

 دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: انجمن تغذیه بالینی کشور در حاشیه نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد راه اندازی می شود.دکتر عبدالرضا نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی عنوان کرد: بیمارستان فوق تخصصی رضوی در بسیاری از طرح های بهداشتی درمانی کشور پیشرو و الگو است.وی افزود: بیمارستان رضوی از حدود 3 سال پیش در راستای تشکیل انجمن تغذیه کشور، ارزیابی تغذیه ای از بیماران بستری در این بیمارستان را آغاز کرده است.

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 2 از 4اولين   قبلي   1  [2]  3  4  بعدي   آخرين   


کنگره های آینده

 نخستین کنفرانس سرطان رضوی 

تاریخ برگزاری:22-21 خرداد 94

 


اطلاعیه استخدام

بیمارستان رضوی به منظور تکمیل کادر درمانی خود در اورژانس، ازبین پزشکان عمومی دارای تجربه کار در اورژانس دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان درخواست می شود به اورژانس بیمارستان رضوی مراجعه نمایید  و یا با تلفن 05136002892 تماس حاصل فرمایند.


اخبار بیمارستان

 جايزه سازمان اسلامي، آموزشي، علمي و فرهنگي ( آيسسكو ) از سال 1997 از طرف سازمان كنفرانس اسلامي در چهار حوزه رياضي، فيزيك، تكنولوژي و بيوتكنولوژي به برترين محققان جهان اسلام اعطا مي شود. اين جايزه ابتدا هر 4 سال يكبار و از سال 2008 به بعد هر دو سال يكبار به محققان اهدا شده است.ياد آوري مي شود 57 كشور عضو سازمان آيسسكو هستند و جايزه اين سازمان به نوبل كشورهاي اسلامي معروف است.دكتر مسعود هوشمند عضو هيات علمي پژوهشگاه ملي مهندسي ژنتيك و زيست فناوري درباره چگونگي اعطاي جايزه توسط آيسسكو گفت: آيسسكو با بررسي رزومه افرادي كه از تمامي كشورهاي اسلامي به اين سازمان معرفي شدند فردي را براي اين جايزه انتخاب مي كند. در واقع اين جوايز به مجموعه اي از تحقيقات محققان اعطا مي شود.

  ادامه اخبار ...

 چهارشنبه دوازدهم آذر ماه، به مناسبت اول دسامبر روز جهاني ايدز، در بيمارستان رضوي، كلاس آموزشي تازه هاي ايدز با سخنراني آقاي دكتر خليقي برگزار شد. در اين جلسه آموزشي آخرين آمار منتشر شده توسط WHO و رويكردهای جديد سازمان بهداشت جهاني در خصوص ايدز در اختيار شركت كنندگان قرار گرفت

  ادامه اخبار ...

 صبح روز چهارشنبه 14-8-93، بیمارستان رضوی میزبان کنسول محترم قزاقستان در ایران آقای بخت بای عبدی مولدایف و مسئول بازرگانی سفارت قزاقستان آقای اولان موسی علی اف و هیئت همراه بود. این هیئت، ضمن حضور در بخشهای PET Scan، بخشهای بستری، بخشهای ویژه (IVF) و CCU با سایر بخشهای و مشخصات کلی بیمارستان آشنا شدند. 

  ادامه اخبار ...

بیمارستان عروسکی تدی بر یا خرس عروسکی : شیوه ای نوین به منظور ارتقا آگاهی و دانش سلامت کودکان همچنین آشنایی با محیط بیمارستانی و وسایل پزشکی. پروژه یک روزه بیمارستان عروسکی، پروژه استاندارد توسط فدراسیون جهانی انجمن های دانشجویان پزشکی (IFMSA) امروز مورخ 4 آبان ماه 1393 با حضور کودکان مهد کودک دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد، توسط کمیته تخصصی سلامت عمومی (SCOPH)انجمن دانشجویان پزشکی ایران (IMSA) واحد مشهد به میزبانی بیمارستان رضوی برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

صفحه 2 از 4اولين   قبلي   1  [2]  3  4  بعدي   آخرين   


تازه های سایت

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره چشم رضوی اینجا را کلیک نمایید 

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره تغذیه رضوی  اینجا را کلیک نمایید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


سرویس ها

  

 


صفحه ویژه


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 302
بازدید دیروز سایت : 3886
بازدید کل سایت : 2020368
بازدید کل این صفحه : 745372
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013