مراجعین
    
     
     

اخبار کنگره ها

دومین روز اولین کنگره بین المللی عوارض و چالشهای جراحی کاتاراکت و رفراکتیو بیمارستان رضوی با محوریت عوارض جراحی های رفراکتیو، با سخنرانی آقای دکتر آگاروال از آمریکا کار خود را پی گرفت. سخنان ابتدایی آقای دکتر آگاروال در مورد میهنمان بسیار جالب بود.

  ادامه اخبار ...


  دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی گفت: کاتاراکت و عیوب انکساری چشم در کشور ما شیوع زیادی دارد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، دکتر بهزاد برازنده در مراسم افتتاحیه نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی اظهار داشت: در برنامه (WHO) مبارزه با کم بینایی جهان Vision 2020 دو اولویت نخست کاتاراکت و عیوب انکساری چشم است و بهره گیری از تکنیک های روز دنیا می تواند در درمان این دو کمک زیادی کند

  ادامه اخبار ...

مایه افتخار من است که در کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی شرکت می کنم. به عنوان یک آمریکایی برای من مشکل بود که در ایران حاضر شوم. حتی خیلی از دوستانم توصیه می کردند که به کشور شما سفر نکنم اما از لحظه ای که وارد شدم ایرانیان را مردمی مهمان نواز با چهره هایی خندان یافتم.

  ادامه اخبار ...

 نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی رضوی با حضور بیش از 200 شرکت کننده داخلی و خارجی در بیمارستان فوق تخصصی رضوی آغاز به کار کرد.به گزارش ستاد خبری کنگره چشم رضوی، در این کنگره سه روزه که با موضوع عوارض و چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو برگزار می شود، 16 نفر از اساتید مطرح کشور در زمینه جراحی چشم و 6 نفر از اساتید خارجی از کشورهای آمریکا، هند و اسپانیا حضور دارند.

  ادامه اخبار ...

  نخستین کنگره بین المللی چشم بیمارستان رضوی با عنوان چالش های جراحی کاتاراکت و رفراکتیو شهریور ماه جاری در سالن همایش های بیمارستان رضوی برگزار خواهد شد. در این کنگره 3 روزه که 6تا8 شهریورماه جاری برگزار می شود ، جمعی از برجسته ترین متخصصان وصاحب نظران داخلی و خارجی در زمینه چشم پزشکی از جمله دکتر اگاروال ، رییس انجمن بین المللی جراحی رفراکتیو(ISRS) و از نامداران جراحی کاتاراکت و عیوب انکساری به همراه میهمانانی از امریکا و اروپا حضور خواهند داشت . 

  ادامه اخبار ...

 دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : عمل آب مروارید در سطح دنیا بالاترین آمار جراحی های چشمی را به خود اختصاص داده است و شایع ترین عمل جراحی چشم محسوب می شود .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی اولین کنگره بین المللی چشم رضوی در گفت و گو با روابط عمومی گفت : این کنگره بین المللی در بخش اول به عوارض و چالشهای جراحی آب مروارید در شرایط خاص( شامل ضعف زنول - نقائص عنبیه- دوربینی و نزدیک بینی بالا -افتادن لنز)و شرایط کاشت لنزهای چندکانونی و سه کانونی و نیز جراحی کاتاراکت با فمتوسکند femtosecond می پردازد .

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی این کنگره در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : جراحی کاتاراکت اولین علت نابینایی در جهان محسوب می شود و عمده موارد کوری قابل برگشت را در بر می گیرد و مواجهه با عوارض و چالشهای آن نیاز هر جراح چشم پزشکی است

  ادامه اخبار ...

  دکتر بهزاد برازنده دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی چشم پزشکی بیمارستان رضوی گفت : عیوب انکساری چشم به سه شکل میوپی ( نزدیک بینی ) ، هیپروپی ( دوربینی ) و آستیگماتیسم بروز می کنند و در حال حاضر شیوه های گوناگونی در جراحی عیوب انکساری چشم کاربرد دارد که تفاوت همه ی آنها در تکنیک به کار رفته است .

  ادامه اخبار ...

دکتر برازنده دبیر علمی کنگره با بیان این خبر گفت : جراحی های کاتاراکت ( آب مروارید ) و رفراکتیو ( لیزیک ) در حالی به شایع ترین اعمال جراحی چشم تبدیل شده اند که پیشرفت های علمی و تکنولوژی در این زمینه مخاطرات و عوارض ناشی از عمل را بسیار کاهش داده است .

  ادامه اخبار ...

  نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه بالینی آسیا در بیمارستان رضوی مشهد پایان یافت.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، در این کنگره دو روزه که با شرکت بیش از 500 مهمان داخلی و خارجی از کشورهای انگلیس، ایتالیا، اندونزی هلند، چک، اندونزی و مالزی برگزار شد، جدیدترین دستاوردهای رور دنیا در زمینه تغذیه بالینی و حمایت های تغذیه ای بیماران بستری در بخش های مراقبت ویژه ارائه شد.

  ادامه اخبار ...

  دبیر علمی نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی تنها روش پایدار و دائمی برای کاهش وزن را، تغییر چربی‌های مصرفی و کاهش میزان مصرف چربی‌ها در رژیم غذایی روزانه ذکر کرد.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، دکتر عبدالرضا نوروزی در آخرین روز از کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد، اظهار داشت: این روزها در اثر اطلاعات نادرستی که افراد سودجو و شبکه‌های ماهواره‌ای به مردم ارائه می‌کنند، آنان را به خرید محصولات شیمیایی با عنوان محصولات گیاهی ترغیب می‌کنند.

  ادامه اخبار ...

 میهمانان خارجی نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی و دومین سمپوزیوم تغذیه بالینی اسیا از بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد بازدید کردند.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، تعدادی از شرکت کنندگان این کنگره از جمله 7 شرکت کننده خارجی ازکشورهای انگلیس، ایتالیا، هلند، چک، اندونزی و مالزی از بخش های مختلف بیمارستان رضوی بازدید کرده و با دستاوردهای علمی پژوهشی این مرکز درمانی آشنا شدند.

  ادامه اخبار ...

  امروزه در جریان شهرنشینی و زندگی صنعتی، بی‌تحرکی مشکل عمده بهداشت عمومی است که هرساله موجب مرگ تعداد زیادی از مردم جهان می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که میزان بی‌تحرکی در کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه بالاست و حتی در کشورهای توسعه‌یافته نیز بیش از نیمی از بالغان به اندازه کافی تحرک ندارند و به طور مشخص خطر مرگ و میر افرادی که در بیشتر روزهای هفته فعالیت با شدت متوسط داشته‌اند، در مقایسه با افراد غیرفعال، حدود 30 درصد کمتر بوده است.

  ادامه اخبار ...


 یک متخصص تغذیه از کشور هلند گفت: تجهیزاتی که در بیمارستان رضوی دیدم، پیشرفته‌ترین فناوری‌های علم پزشکی بوده و مشابه با بیمارستان‌های اروپاست.پروفسور پیتر سوترز در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی، درخصوص بازدید خود از بخش‌های مختلف بیمارستان فوق تخصصی رضوی اظهار داشت: در این بازدید با مشاهده امکانات و تجهیزات موجود در بیمارستان رضوی بسیار متحیر شدم؛ این بیمارستان از حیث تجهیزات، بسیار کامل بوده و فناوری موجود در آن جدیدترین فناوری روز اروپاست.

  ادامه اخبار ...

  استاد دانشگاه مالزی گفت: مصرف میوه و سبزیجات در دوران بارداری باعث بهبود رشد جنین می‌شود.به گزارش ستاد خبری نخستین کنگره بین المللی تغذیه بالینی، دکتر حمید جان بن جان محمد- استاد دانشگاه مالزی در اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار شد؛ با بیان اینکه «تغذیه صحیح در دوران بارداری به بهبودرشدو تکامل جنین کمک شایانی می‌کند» ابراز داشت: میوه و سبزیجات بخشی مهم و اساسی در تغذیه سالم در دوران بارداری ایفا می‌کنند. این مواد غذایی، ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلفی را در اختیار بدن مادر قرار داده وبه رشد جنین کمک می‌کند.

  ادامه اخبار ...

  دبیر اجرایی اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا گفت: تغذیه نامناسب بیماران در بخش ICU و CCU موجب طولانی شدن سیر درمان و گاهی تشدید امراض بیماران شده است.به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی کنگره بین المللی تغذیه، دکتر امیر هژبرالساداتی در حاشیه برگزاری اولین کنگره بین المللی تغذیه بالینی رضوی و دومین سمپوزیوم بین المللی تغذیه آسیا که در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران به بیان اهداف برگزاری این همایش تخصصی پرداخت.

  ادامه اخبار ...

 رئیس پژوهشکده غدد درون ریز دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: افزایش وزن از مهم ترین معضلات جامعه پزشکی امروز است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدی رضوی، دکتر عزیزی گفت: برای مبارزه با معضل چاقی یک عزم ملی نیاز است.وی اظهار داشت: مبارزه با چاقی را باید از قبل از تولد کودک و یا حتی در آموزش های قبل از ازدواج آغاز شود.

  ادامه اخبار ...

More Articles...
صفحه 2 از 4اولين   قبلي   1  [2]  3  4  بعدي   آخرين   


اخبار بیمارستان

  سنسورهای اعلام اختلاف فشار (DPT) در اتاق‌های ایزوله بیمارستان رضوی به منظور ارتقاء استانداردهای مرتبط نصب می‌شود.

  ادامه اخبار ...

 دکتر جلال نائلی، سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مهندس نادر عسکری، معاون اجرایی دفتر نظارت و اعتباربخشی این وزارتخانه از بیمارستان فوق تخصصی رضوی دیدن کردند.

  ادامه اخبار ...

  وزیر بهداشت عراق طی بازدید از بیمارستان فوق تخصصی رضوی از نزدیک با خدمات و امکانات این بیمارستان آشنا شد.به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی، دکتر عدیله حمود حسین و گروه همراهش، از بخش‌های مختلف بیمارستان رضوی شاملِ پزشکی هسته‌ای، رادیوتراپی و انکولوژی، اتاق‌های فوق پیشرفته جراحی، بخش بستری بیماران vip و ...دیدن کرد.

  ادامه اخبار ...

 طرح تحقيقاتي اندازه گيري تعادل اكسيدانها و آنتي اكسيدانها در مايعات كه توسط دكتر داريوش حميدي علمداري، آقاي دكتر حامي اشرف و دكتر جورج كولياكوس به پنجمين جشنواره جوان ايراني-فكر ايراني ارائه شده بود توانست در بين 70 طرح ارسالي، رتبه دوم را از آن خود كند.

  ادامه اخبار ...

صفحه 2 از 5اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  بعدي   آخرين   


کنگره های آینده

 هفتمین کنگره بین الملی قلب و عروق رضوی

تاریخ برگزاری:16-14 مرداد 94

 

--------------------------------------------------------------

 کنگره بین المللی MS بیمارستان رضوی

تاریخ برگزاری:28-27 شهریور ماه 94

--------------------------------------------------------------

 کارگاه بین الملی آموزش اندوسونوگرافی

تاریخ برگزاری:17-15 مهرماه 94

 


اطلاعیه استخدام

بیمارستان رضوی به منظور تکمیل کادر درمانی خود در اورژانس، ازبین پزشکان عمومی دارای تجربه کار در اورژانس دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان درخواست می شود به اورژانس بیمارستان رضوی مراجعه نمایید  و یا با تلفن 05136002892 تماس حاصل فرمایند.


تازه های سایت

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره چشم رضوی اینجا را کلیک نمایید 

  

 جهت دانلود اسلایدهای ارائه شده در نخستین کنگره تغذیه رضوی  اینجا را کلیک نمایید

  گواهینامه ACI

کسب لوح پلاتینیوم سازمان اعتبار بخشی کانادا  (ACI)

توسط بیمارستان فوق تخصصی رضوی

ACI چیست و چه ارزشی دارد...


سرویس ها

  

 


صفحه ویژه


آمار بازدید
بازدید امروز سایت : 1107
بازدید دیروز سایت : 2852
بازدید کل سایت : 2197942
بازدید کل این صفحه : 800665
تماس با ما

آدرس : مشهد-بزرگراه شهید کلانتری،بعد از پل قائم 

تلفن: 36668888-51-98+

ایمیل: Admin@razavihospital.com

کلینیک فوق تخصصی بیمارستان
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان فوق تخصصی رضوی می باشد. Copyright © 2006-2013